Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, с. Панчарево
к-с Оазис Резидeнс София
1 200 €
2 347.00 лв.

(17.14 €, 33.52 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:20 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 94 пъти.
Площ:
70 m2
Етаж:
3-ти от 4

Описание на имота:

Агенция Авизо предлага луксозен двустаен апартамент в затворен затворен комплекс.
Апартаментът се намира в жилищен комплекс от затворен тип с охрана и отлично поддържани зелени площи и паркова среда. Подходящ е за хора обичащи спокойствие сред природата след динамичен ден в града. Комплексът е с контролиран достъп, денонощна охрана и ефективна система за видеонаблюдение, осигуряващи на живущите сигурност и спокойствие. В допълнение обслужващата зона на комплекса включва: паркови зони за отдих и почивка, детски площадки, екстериорен фитнес, детски батут, тенискорт и парк за домашни любимци.
Апартаментът е просторен, напълно обзаведен, светъл, с изцяло южно изложение, елегантен и създаден с мисъл за хора, които ценят красотата и комфорта.
Състои се от светла и просторна всекидневна, с голяма кухненска част, трапезна маса, мека мебел и ТВ зона. Балкон общ със спалнята. Спалнята е с голямо спално легло и голям гардероб.
Обзавеждането е подбрано с вкус, висококачествените материали и висок клас оборудване.допринасящи за приятно чувство за хармония и баланс.
Към имота се отдава и паркомясто в подземен гараж.
За огледи и информация 0886 22 57 55, Магдалена Герова

За контакт:
0886225755
Брокер:
Магдалена Герова
0886 22 57 55
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АВИЗО ПРОПЪРТИС